icon

prosím o radu,jakou jídelní židličku pořídit?

avatar

máme fábulu a super

14. srp 2012
avatar
durma
autor

děkuji za radu,taky ji mám vyhlídlou a ještě Baby Design Pepe.

14. srp 2012
avatar

máme JITRO a spokojenost 🙂

14. srp 2012
avatar

presne - i my jitro a super..rostouci zidlicka..mame ji chvilku, ale nadavam si, ze jsme ji nekoupili uz mnohem driv...

14. srp 2012
avatar

i my máme fabulu a spokojenost 😉

14. srp 2012
avatar
durma
autor

děkuji za rady!

14. srp 2012
avatar

@durma Já jsem koupila chicco, ale dnes bych asi spíš koupila nějakou tu klasickou dřevěnou. Jak je tam totiž to igelitový sedátko, tak sice je to pěkný, omyvatelný, pohodlný atd., ale malej se v tom děsně potí. Jak byla ta horka, tak v tom vůbec nechtěl jíst, byl úplně mokrej ☹

14. srp 2012
avatar

chicco polly

14. srp 2012
avatar
durma
autor

děkuji za názory

15. srp 2012