prosím o radu,jakou jídelní židličku pořídit?
durma
autorděkuji za radu,taky ji mám vyhlídlou a ještě Baby Design Pepe.
14. srp 2012
máme JITRO a spokojenost 🙂
14. srp 2012
presne - i my jitro a super..rostouci zidlicka..mame ji chvilku, ale nadavam si, ze jsme ji nekoupili uz mnohem driv...
14. srp 2012
i my máme fabulu a spokojenost 😉
14. srp 2012
durma
autorděkuji za rady!
14. srp 2012
chicco polly
14. srp 2012
durma
autorděkuji za názory
15. srp 2012
máme fábulu a super