Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  dvoranna
  16. říj 2018    Čtené 53x

  Zatežkávací zkouška hrací deky Canpol

  Nejprve bych chtěla moc poděkovat Koníkovi za možnost testovat hrací deku Canpol. Na několik testování jsem se už hlásila, ale tohle je moje a vlastně i Jakoubkovo premiéra 🙂

  S dekou jsme začínali každý den hned po probuzení, abych mezitím co si Jakoubek hrál mohla připravit dceru do školky. Využívali jsme ji i během dne, když sem potřebovala třeba dovařit oběd a Kubíkovi už docházela trpělivost, vždycky ho ještě na chvíli zabavila. Deka je krásně barevná a hezky provedená, zaujme hned na první pohled. Super je taky její praktická taška, kam jde snadno zabalit třeba na cesty a nezabírá moc místa.

  Byla jsem nadšená z možnosti deku uzavřít jako ohrádku. Bohužel stačilo jedno Jakoubkovo otočení ke straně a zip se rozlepil, takže jsme možnost ohrádky nevyužívali. Tím jak jsme ohrádku nevyužívali a měli ji v prostoru jen jako deku, suchý zip se lepil ke koberci a teď už zalepený téměř nedrží. Ocenila bych tedy nějaké krytky na zip, které na zipech před prvním použitím byly, ale nelze je opakovaně použít. Kubíčkovi se nejvíc líbí hrací chobotnička, která je uprostřed hrazdičky.

  Oceňuji možnost hračky z hrazdičky sundat ve chvíli kdy už jsou okoukané a vyměnit za jiné z vlastních zásob. Skvělé jsou všechny komponenty na samtoné dece. Vždycky když byl Kuba na bříšku objevil něco nového co ho zaujalo. Často si s ním na dece hrála i 3 a půl letá sestřička, takže deka prošla i zatežkávací zkouškou jiného levelu a přežila 🙂

  Celkově je deka fajn a určitě ji s radostí budeme využívat dál.  Je radost Kubíčka pozorovat jak stále objevuje nové hrací prvky a možnosti deky.