*2* Dnešní kontrola potvrdila, že se zatím nic nechystá ☹ CS4 čili stále beze změny. Nezbývá než čekat....
neboj ono ven musí.....🙂 a co záda??
25. kvě 2011
ahoj, mám stejný termín a taky stále nic ☹ nějak se těm prťousům v tom pupíku líbí ...
25. kvě 2011
Já mám CS 3-4, což mám takhle už víc jak měsíc☹