Ahojky, tak se konečně hlásím... včera nás pustili z porodnice.. Dne 28.5. ve 20:45 se nám po velice rychlém (v porodnici jsem byla od příjezdu do porodu necelé 2 hodiny) a bolestivém porodu narodila nádherná zdravá holčička Terinka - 3310 g a 49 cm.
Ahoj, grataluje jak k rychlému porodu, tak ke zdravé holčičce a přejeme ji do života jen to nejlepší a nejkrásnější. A Vám ať dělá radost.
Moc moc gratuluji k dcerušce a přeji oběma hodně zdravíčka 🙂
velká gratulace do života přejem zdravíčko a ať si užijete spoustu rodosti a krásných chvilek
Ahoj Jani, moc gratuluji. 🙂 Až budete moct na prochajdu, ozvi se 🙂
Jani tak moc gratuluju...ať Vám dělá Terinka jen samou radost...🙂 A závidím takový úžasný rychlý porod...🙂 Tak nabírej síly a užívej si každou minutku...těšíme se na fotečky...
Veliká gratulace 🙂
Janííííí, moc moc gratuluju!!!!! Jste holky šikovné, mimochodem ženský zvládnou všechno😀užívejte si to rodinko, šikovná mámko, hrdý táto a uzlíčku!!! Už se určitě těšíte na první vyjížďku v kočárku co?🙂
veliká gratulace přejí hodne zdravíčka 🙂 jsem ráda že je vše v pořádku
Gratuluji mamince a Terince přeji hodně zdravíčka
Ahojda, moc gratuluju🙂 ať jste obě zdravé a dělá Vám myška jen samou radost.