Dnes velký UTZ - potvrzena holčička - juchuuu!! Je zdravá a má se čile k světu.. Váha cca 440g (21+5tt)
supeeer 🙂 je sranda, že jsi si tipovala kluka a je to holka, u mě to fakt bylo úplně stejné 🙂 Moc moc gratuluju k holčičce 🙂
19. led 2011
Gratuluju, máme úplně stejně 440 gramů, ale klukaaa🙂
20. led 2011
dzejnysek: Neměla bys být teď 22.týden? Nahoře už Ti to ukazuje 23.týden a to máme termínek jen o den🙂 já mám 28.5.:-)
21. led 2011
taky jsme dnes 21+5 a na dnešním 3Dčku se ukázal pindík a máme 477g 🙂 tiše jsem taky doufala v holčičku, tak velké gratulace!!