Dneska spala Terezka celou noc (od 22h do 7h) :-*
to brzy,me jeste budi pravidelne ve 3 rano 🙂
15. srp 2011
A u nás se vstává stále po dvou hodinách🙂
15. srp 2011
i v noci ? tak to ti nezavidim
15. srp 2011
To je krása! My tak spíme už od narození.Kojila jsem 1 x za noc, teď už nekojím,až ráno🙂 Jako vyspaná matka je bomba! S Aleškem jsem kojila co 2 hod...mazec!!!
15. srp 2011
dzejnysek
autorono jak kdy.. od příchodu z porodnice většinou vstávám 1x za noc (cca kolem 4. ranní), ale když se hodně napapká před spaním, tak vydrží až do rána 😉
16. srp 2011
my taky takle krásně spíme 🙂 od 1 dne druhého měsíce ;) jen jsem zjistila , že když neproběhne večerní koupáníčko, nebo se někde zpozdíme a ukládáme později .. tak mrška vstává ve 4 ráno na papání ..
18. srp 2011
to je dobře , eto velká šikula asi to bude spáč 🙂 spíše spáčka neboli chrapoška 🙂))) je hezounká 🙂