icon

Dnešní monitor i kontrola v pořádku, CS 4.. Když bude vše OK a nerozrodím se dřív, tak 27.5. budeme vyvolávat 😉

avatar

proč vyvolávat když je vše v pořádku?

11. kvě 2011
avatar

taky nechapu....?jestli mi to dobre vychazi podle tveho pocitadla tak 27.5. mas teprve termin ne?

11. kvě 2011
avatar

držím palečky aby jste vydrželi co nejdéle 🙂

11. kvě 2011
avatar

@pusolamy Protože jsem domluvená s mojí gynekoložkou, že mě bude rodit ona, tak aby to bylo "plánovatelně řízené" Když budeme vědět KDY, tak na mě bude mít čas 😉 Samozřejmě záleží na tom, jak budu "nachystaná" (stav čípku, otevřenost, výsledky CTG, UTZ...) 😉

11. kvě 2011
avatar

Ahoj, u nás též vše ok, CS8, dr. říkal, že to může být pár dnů, ale i třeba 14 dní, jsem připravená, ale kdy se malej rozhodne, to neodhadne🙂

11. kvě 2011
avatar

držím palce!!!!

14. kvě 2011