Dnešní monitor i kontrola v pořádku, CS 4.. Když bude vše OK a nerozrodím se dřív, tak 27.5. budeme vyvolávat 😉
taky nechapu....?jestli mi to dobre vychazi podle tveho pocitadla tak 27.5. mas teprve termin ne?
11. kvě 2011
držím palečky aby jste vydrželi co nejdéle 🙂
11. kvě 2011
Ahoj, u nás též vše ok, CS8, dr. říkal, že to může být pár dnů, ale i třeba 14 dní, jsem připravená, ale kdy se malej rozhodne, to neodhadne🙂
11. kvě 2011
držím palce!!!!
14. kvě 2011
proč vyvolávat když je vše v pořádku?