Jupí! Mám průkazku! Fazolka je v naprostém pořádku 😉 Dokonce měla škytavku, tak si v bříšku pěkně zaskákala 😀
Gratuluji 🙂
9. lis 2010
Jupí! Mám průkazku! Fazolka je v naprostém pořádku 😉 Dokonce měla škytavku, tak si v bříšku pěkně zaskákala 😀
Gratuluji 🙂
200 dní do porodu... krásné číslo :-*