Každý den se mi spí hůř a hůř ☹ Několikrát za noc se budím na záchod, nebo bolestí zad, když se přetáčím, nebo žízní a zpocená ☹ Terezko už pojď k nám, ať můžeme spokojeně chrnět spolu 😉
No zas tak si to Jani nemaluj, neyspíš se a rozhodně ne spokojeně!!!!Ale to miminko za to stojí a je fakt že Terezky bývají hodné.....vím to, ta naše spí v noci 6 hodin v kuse, tak lepší než nic že jo😀
Je to šílený, vím o čem mluvíš... Každou půl hod na wc, návaly horka, nemůžu dýchat...
tak to znám, taky poslední dobou nespím☹a to mám ještě do porodu docela daleko🙂
@dzejnysek tak to jsem si říkala taky 😀 a neudělala to snad ani jednou..když malá spinká, rychle udělám něco, co s ní nejde...takže veškerý domácí práce 😀
Já už chci taky a stále se mu nechce☹ je to lump🙂
🙂 nechci strašit,ale pak se taky nevyspíš...kojení a buzení...u nás to trvalo 17 m a stálo to "za to" A teď další nevyspání 🙂)
Posledních pár dní si říkám úplně to samé 🙂 akorát mám strach, že zas tak spokojený ten spánek nebude, jestli bude malý po mě 😀