Kde nabídnout k prodeji kočárek, aby byla co nevyšší šance, že se co nejdřív prodá??
20. únor 2013
Já ho mám na MMB, tady a sbazaru.
20. únor 2013
dala bych rozhodně na MMB, aukro, seznam a i bazos...
prodáváš kočárek po terezce??
20. únor 2013
Já měla kočár na božoši na MMB a tady na koníkovi a prodala sem ho zrovinka tady na koníkovi.🙂
20. únor 2013
@dzejnysek no podle příslušenství to dost není, ale lidí chtějí dát conejmíň a výbava jem oc nezajímá, třeba si chtějí koupit jinej fusak atd... a co zkusit to dát po částech?? samotnej spor´ták, samotnou korbičku, vložnou tašku... samotně adaptery, fusak i tašku?? já když rpodávala Mutsyho tak taky hrozně dlouho nic jako komplet a když jsem ho takhle rozkouskovala tak sem ho měla za chvíli pryč...
20. únor 2013
Záleží hlavně na ceně. Jinak si myslím že aukro, možná bazoš a avízo.