Opět jsme nakoukli do bříška a zjistili, že Fazolka neuvěřitelně vyrostla! Za 5 dní o 9 mm 😉 Srdíčko pumpuje o 106 a já jsem hned klidnější a veselejší. Máme i krásné fotečky a videa 😉 Juhuuu, já jsem tak HAPPY!!!
Gratuluji k úspěšné kontrole 🙂
16. říj 2010
dzejnysek
autorděkuji.. byla to taková neofiko kontrola 😉
16. říj 2010
dzejnysek
autorno nebyla jsem na kontrole u své gynekoložky ale u svého manžela 😉
16. říj 2010
Jéééé tak to máš super 🙂 člověk je hned klidnější, když se může juknout když potřebuje 🙂 taky bych to uvítala, když někdy stresuju, zda se má malý v bříšku dobře
16. říj 2010
gratuluji, to je super, taky bych brala manžel s ultrazvukem🙂
17. říj 2010
http://www.youtube.com/watch?v=48TgEM_3EJQ To, co tam bliká (ten jeden "pixel"), je srdíčko :-*