Plánujeme dovolenou u moře s malou, až jí budou 4 měsíce, co si o tom myslíte?
ale každého věc samozřejmě🙂já říkám jen svůj názor...🙂
Každý ti na to řekne něco jiného,takže názor si na to musíš udělat jen a jen sama.My taky poletíme k moři,ale to bude mít malá 9 a půl měsíce.Ale někdo říká,že malé děti to cestování snáší líp než dospělí 🙂 Je to věc každého z nás🙂
radši bych to tu moc nerozebírala😀 nebo tě tu ukamenují jaká jsi špatná matka, že budeš tahat dítě k moři😀 jedte a krásně si to užijte🙂
My pojedeme až příští rok. Jela bych i teď, moře milujeme, ale mám z toho trošku obavy, takže pojedeme až bude prcek běhat 🙂. Každopádně přeju ale krásnou dovču a ať si to všichni užijete.
My jedem do Chorvatska, Terezka bude mít 5 měsíců a kousek. Někteří i lítají...já bych v tom neviděla problém. Ale je fakt že slovo dovolená, jak už tu někdo psal se asi nedá už moc používat🙂))))) Bude to s prckem náročné asi tak do 15 let než zase pojedem s taťkem sami😀jeďte a užijte si toooooo!!!!
Jani jedtě....my jeli minulý rok do Španělska autem na 3 týdny malýmu bylo taky 4-5 měsíců...a úplně v pohodě....právě že ted je to dobrý..protože cestování je většinou v pohodě (spinkají) a tam se ještě tak moc nepohybujou takže za nima nemusíš lítat...já si to užila náramně...takže určo dovču s takhle malinkym DOPORUČUJI!!!
Hele určitě jeďte, my jsme byli, když měla malá 4a půl měsíce a bylo to naprosto prima. Po obídku jsme si vždycky všichni zdřímli a malá z vody byla naprosto nadšená. Dopoledne a po té 3 hodině, kdy přestalo škvařit to nejhorší sluníčko jsme šli zase na pláž a bylo to super
Já myslím, že z toho malá nic mít nebude, ale pokud se toho moře nehodláte vzdát, tak jeďte, je to jen vaše věc, ale já bych to s prckem nezvládla, nevíš, co se kde může stát a v cizině je všechno pak složitější.
Tak my byli loni,prckovi byli 2 r., docela si to užil letecky v bulharsku,zázemí super,let taky. Já osobně bych asi tak s malým mimi nejela nikam, max. tady u nás.Ale jsem dost opatrná.
Určitě záleží na tom,jak to cítíte vy a jak je malá v pohodě, zdali nemá nějaké problémy,aby jste tam pak nemuseli shánět dr.....
Já chci zase letět př.rok,až bude miminku min.rok.
Všem moc děkuji za názor! Bála jsem se, že mě ukamenujete, jaká jsem špatná matka.. Fakt je takový, že s náma pojede celá manželova rodina, takže o pomoc nebude nouze a taky chci kvůli malé, aby se jí zlepšila kůžička na tváři.. Má teď nějakou vyrážku.. Samozřejmostí bude velice kvalitní pojištění.. navíc u Italů jsou prý děti na prvním místě, takže zázemí a péče bych se nebála.. Je fakt, že když jsou takhle malý, tak většinu času prospí, takže i my bychom si "dovču" mohli trošku užít.. Jezdíme každý rok a nejsem zastánce názoru, že děti jsou překážka 😉
@vodickova.jana jani, písni mi do SZ něco o té vaší dovče.. Jak to probíhalo, co s sebou atd. 😉
já bych rozhodně nejela - mohla by mít problém s aklimatizací a odnesla by to a vy byste tím pádem z toho měli jen starosti...je to každého věc - může to být hezká dovča, ale v tv byl rozhovor s lékařkou na toto téma a ta tedy rozhodně nedoporučovala a argumenty mi přišly rozumné a logické...
ahoj, myslim,ze to v poho date..ja byla s 8tydenim na horach a v 5mesicich u more, ale na Baltu, takze zadne vedro..jestli je tvoje mimco zvykle spat, tak super,vse prospi..ale pozor na klimatizaci v pokoji..a pri letu kojeni (pri pristani a vzletu), ale to asi vis.abch rekla pravdu, tak tohle obdobi je dobre,ptz v tech 5 uz se pretaci a ruzne sune a najednou byl ze stinu pryc,navic jsem ho porad lovila z pisku..muj moc nikdy nespinkal, takze nedal ani ted u more,po dovoleny jsem byla odrovnana..ale jestli ti spi a nase vedra mimcu nevadi(kdyby teda nejaka byla),tak bych v poho jela nebo letela..
jen dodatek- samozrejme jsem myslela destinace evropske!!zadna Afrika..a dlouhe lety taky nic moc..ale jinak ok
já měla jet taky,až by bylo malému kolem 10m.,ale odložila jem to na příští rok..příjde mi malý,já bych si to neužila,kdoví,jestli by vůbec chodil,takže bych se s ním jenom tahala...další rok bude mít přes rok a půl a to bude už príma🙂