icon

Pokojíček je téměř hotov, teď už "jen" čekat půl roku na novýho nájemníčka :-*

avatar

Moc krásnej pokojíček, to se bude nájemníček mít 🙂

27. lis 2010
avatar

@iweet děkuji... tak nějak jsme tomu s manželem propadli 😀

27. lis 2010
avatar

@dzejnysek je to krásný 🙂

27. lis 2010
avatar

Moc hezký pokojík 🙂 To už tam bude nájemníček bydlet?

28. lis 2010
avatar

@tercina Nájemníček se nastěhuje koncem května 😀

2. pro 2010