Tak jelikož paní doktorka nenašla nic, co by se bimbalo mezi nožičkami, tak to na 80% tipuje na holčičku.. Jisté to není, protože miminko bylo zády nebo se schovávalo... Tak uvidíme 19.1. na velkém UTZ 😉
Jé to je super 🙂 Vidíš a já si byla jistá,že tam vidím klučíka :D
4. led 2011
dzejnysek
autorděkuji, děkuji 😉 zatím to není 100% (ale to asi není nikdy), takže růžové hadříky začnu nakupovat až po velkém UTZ, když mi to potvrdí 😉
4. led 2011
Jo to je jasné,já to zítra budu potřebovat vidět do detailu,abych uvěřila,zda je to to co doktorka řekne,pokud teda se ukáže prcek 🙂
4. led 2011
Tak to jsem uhodla 😀 Já myslim, že ti na tom ultrazvuku tu holčičku potvrdí 🙂 Tak moc gratuluji 🙂