Tak jsem to stopovala a Terezka udrží hlavičku pří pasení koníků 10 minut!! (je jí 3,5 měsíce) 😉 Jen k přetáčení se ještě nemá :-/
sikulka na otaceni mate jeste casu 🙂
13. zář 2011
šikulka,hlavně nesuď podle tabulek...každé miminko je jinačí🙂 my se přetáčíme na p. bok. Hlavičku drží pěkně,zítra teda také stopnu🙂
13. zář 2011
🙂 jj. No já zase tak usilovně netrénuju,neb mám ještě staršího divocha nějak není toho času🙂))
13. zář 2011
Tak jsem dnes taky stopla,taky 10min.Vydržel by i více,ale nějak jsem jej nechtěla trápit🙂
15. zář 2011
tak to jsme na tom stejně .-), ale snad to přijde .-)