Tak na to, že mám mít za 3 dny termín, tak mi přijde, že se nic nechystá... bříško stále vysoko, bez poslíčků, žádné další příznaky... chjoo...
to nic, ja noc pred porodem vymyla lednici s mrazakem, vytrela kuchyn a za par hodin mi praskla voda. za dalsich 8 hodin byla moje holcicka na svete. neboj, to je nekdy driv jak na novy boty😀
a abych nezapomela, mela jsem uplne stejne priznaky / nepriznaky, ale ve finale jsem mela kontrakce do stehen a boku, zadne brisni nebo zadove.
Držim palce,ať se malá vyloupne pěkně na termín, abys ještě stihla všechny činnosti, co máš naplánované 🙂
Tak to jsme na tom stejně.Teda známý říkají že už mi břicho kleslo,ale mě příjde pořád stejný,sice mi tvrdne ale už tak měsíc,jinak nic.Včera na kontrole mi řekli že se nic neděje a nechystá a to jsem předevčírem snad celej den obracela seno ☹
na to nejde.. já měla příznaky jakou dobu.. pořád mi trvdlo, bolelo, poslíčci a přenášela jsem.. moje švagrová vubec nic a porodila den před termínem