Tak od minulé kontroly se nic nezměnilo CS stále 4, na porod to nevypadá.. chjooo
Holky, já už jsem komplet připravená, ale malýmu se nechce☹ nechápu to, CS8, uvnitř prý úplně nachystaná na porod, ale přijde mi, že nemám vůbec žádné kontrakce a tak pochybuju, že to přijde...musíme prostě čekat.
18. kvě 2011
U nás je to stejné, také se na porod nechystám☹. Jen to CS mi v porodnici nepíší, takže ho nevím.