uchuuu!!! Mám za sebou dnešní NT screening a vše je OK. Nosní kůstka přítomna, šíjové projasnění 1mm, velikost špunta 53mm. Dokonce jsem slyšela i poprvé srdíčko
dzejnysek
autornn, bohužel, ještě je moc brzy...
17. lis 2010
uchuuu!!! Mám za sebou dnešní NT screening a vše je OK. Nosní kůstka přítomna, šíjové projasnění 1mm, velikost špunta 53mm. Dokonce jsem slyšela i poprvé srdíčko
nn, bohužel, ještě je moc brzy...
a neřekli vám už co to bude?