icon

Váhám, do kterého kočárku jít - X-Lander XA nebo Teutonie Mistral P ?

avatar

Určitě Teutonia 🙂

28. pro 2010
avatar

trošku taky záleží na penězích 🙂

28. pro 2010
avatar

Jednoznačně Teutonie Mistral!!!!

29. pro 2010
avatar

OK, vyhrála Teutonia Mistral S 😉

4. led 2011