Váhám, do kterého kočárku jít - X-Lander XA nebo Teutonie Mistral P ?
trošku taky záleží na penězích 🙂
28. pro 2010
Jednoznačně Teutonie Mistral!!!!
29. pro 2010
dzejnysek
autorOK, vyhrála Teutonia Mistral S 😉
4. led 2011
Váhám, do kterého kočárku jít - X-Lander XA nebo Teutonie Mistral P ?
trošku taky záleží na penězích 🙂
Jednoznačně Teutonie Mistral!!!!
OK, vyhrála Teutonia Mistral S 😉
Určitě Teutonia 🙂