Včera 30g mrkvičky, dneska 50g.. Musím zaklepat, že zatím jí to papání jde dobře :-*
jakto že už tak brzo 🙂
9. říj 2011
dzejnysek
autorjj, papkáme.. malá je od 2. měsíce na UM, tak mi doktorka doporučila vyzkoušet nějakou zeleninku.. může se to od ukončeného 4. měsíce 😉 zatím to nebudu zavádět jako pravidelnou náhradu UM, jen jsem zkoušela, jestli nám to vůbec půjde 😉
9. říj 2011
Tak to jo 🙂 Držím palce na prima papání🙂 Je radost když dítko krásně baští🙂
12. říj 2011
už papkáte příkrmy,jak to?