Včera jsme "něco" našli mezi nožkama.. vypadá to na chlapečka 😉
gratulujeme, mě řekli že to na chlapečka vypadá v 13tt a je z toho pěkný chlap
2. pro 2010
dzejnysek
autorno snad mi to potvrdí v pondělí na kontrole 😉
2. pro 2010
Tak přece sem tam minule něco zahlídla 🙂 To se máte,že už to budete vědět 🙂
2. pro 2010
Teda, žeby další klučičí přírůstek do Liberce? 🙂
2. pro 2010
dzejnysek
autorzatím to není na 100%.. uvidíme 😉 já to tuším už od začátku..
2. pro 2010
Tak to je krásný 🙂 Moc gratulujeme! 🙂
2. pro 2010
dzejnysek
autortak při bližším zkoumání jsme přišli na to, že to, o čem jsme se domnívali, že je pindík, tak je ve skutečnosti pupeční šňůra omotaná mezi nožičkami.. takže jsme tam, kde jsme byli - nic nevíme 😀
7. pro 2010
dzejnysek
autorto víš, že jo... jsem to chtěla vědět už dnes 😉
7. pro 2010
http://www.youtube.com/watch?v=Q18DYc0yaUw