Vrátili jsme se od moře a musím konstatovat, že to bylo DOKONALÝ!!! Malá byla strašně hodná a líbilo se jí tam...
jéé tak to je super a kde jste byli? a jak to malá Terezka zvládala. taky se chystáme letět, ale trochu se bojím
3. říj 2011
dzejnysek
autorbyli jsme na 10 dní v Itálii-Kalábrie.. všechno bylo naprosto OK... let zvládla statečně.. vlastně si ani nevšimla, že je v letadle a u moře byla hodnější než doma, takže vřele doporučuji! 😉
3. říj 2011
no vidíš jak jste to hezky zvládli..🙂
4. říj 2011
Přidej prosím fotečky, ať taky vidim Terezku u moře 🙂