Komentář byl odstraněný
jo tak na toho vám nešahám, vyloženě ošklivej není, ale něco mě na něm odpuzuje, něco v těch očích...
26. říj 2014
26. říj 2014
ach!
28. říj 2014
True blood 🙂 Vypada užasně škoda že jejich serial po 7seriich končí 🙂
28. říj 2014
tak toho bych taky mohla! 😀
1. lis 2014
ten už je nějakých pár let jen a jen můj!!! 😀
3. lis 2014

Ovsem tohodle muzu! Na toho mi, prosim, nesahejte!