icon
11 / 525
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Ovsem tohodle muzu! Na toho mi, prosim, nesahejte!

26. říj 2014
avatar
ebetka
autor

@alamo Já ho taky tajně miluju 😵 😀

26. říj 2014
avatar

@ebetka Achjo😀

26. říj 2014
avatar

jo tak na toho vám nešahám, vyloženě ošklivej není, ale něco mě na něm odpuzuje, něco v těch očích...

26. říj 2014
avatar
26. říj 2014
avatar

ach!

28. říj 2014
avatar

True blood 🙂 Vypada užasně škoda že jejich serial po 7seriich končí 🙂

28. říj 2014
avatar

tak toho bych taky mohla! 😀

1. lis 2014
avatar

ten už je nějakých pár let jen a jen můj!!! 😀

3. lis 2014
avatar

@mellisek škoda? vždyť už to byla strašná kravina, já jsem náhodou ráda, že je konec 🙂 První dvě série byly nej, počkat, pak ještě ta třetí (nebo kolikátá to byla, už se v tom ztrácím), kde šlo hlavně o Erica a Sookie, ale pak už to sstálo za prd ☹

3. lis 2014
avatar

@valonika No já čekala do poslední chvíle že skončí spolu :D a ono nic :D

3. lis 2014
avatar

@mellisek taky mě to naštvalo, no 😀

3. lis 2014
avatar

@mellisek
@valonika já koukala zrovna včera a udělali z toho pěkně nechutnej nesmysl...nechápu... Každopádně když byl mimo,tak byl úžasnej 🙂

4. pro 2014
avatar

@misi.21 Myslim si to kdyz se Sokie starala o Erika kdyz byl mimo byla jedna z nejlepsich serii ))

4. pro 2014
avatar

@mellisek tak tak. Dávají 6. řadu a to je jako o ničem ☹ Škoda,knížky jsou super.

4. pro 2014