Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Moje milé, kobylky.. Některé z vás už to víte z facebooku nebo z instagramu, ale některé to asi ještě nevíte, tak vám chci představit našeho novýho taťku 😍..

  Jmenuje se Ivo, známe se spolu přes dvacet let - jako děti jsme spolu jezdili na výlety a byla to má dětská láska.

  Odpadlo nám takový to trapný seznamování s rodičema, protože se všichni navzájem už dávno známe 😂..

  8.5.2017 jsme spolu byli po letech zase na výletě a stala se z něj moje dospělácká láska 😊.. Po dvou dnech jsme spolu začali bydlet a rozumíme si spolu takovým způsobem, že to až není možný 😂..

  Přesně takovýho chlapa jsem celej život hledala a on byl celej život hned ve vedlejším městě a trápil se úplně stejně jako já.

  Ale konečně jsme se našli 😍

  Kobylky moje, přeji vám všem klidné a příjemné prožití vánočních svátků 🙂 <3

  Kdo si mě chce přidat na facebooku do přátel, tak tady - www.facebook.com/ebetka 😉

  "Pane, budete na to odrážedlo chtít i havarijko?"... 😂😂😂

  ❤️

  Zajímavá zajímavost 😀 - "Jsou-li předpokládaní otcové dítěte jednovaječná dvojčata, neexistuje způsob jak určit, které z dvojčat je biologickým otcem dítěte."

  😃

  😂

  Včera jsem si kupovala nový nádobí. Dali mi to do krabice, aby se mi to dobře neslo. Dneska ráno jsem na krabici našla pravděpodobně skrytý význam existence lidstva. Autor básně má talent.

  Po probuzení z narkózy se mnou jde holčina, co tu je na praxi a povídá: "Paní Mannová, kdyby se Vám moc točila hlava, tak řekněte." A já, ještě trošku voblblá, jí říkám: "To je dobrý, to je jak po vopici, na to já jsem zvyklá.".. 😂😂😂 To ze mě určitě mluvila ta narkóza, vždyť já piju jen příležitostně 😂.. Každopádně všichni tu jsou na mě moc hodní a mají tady hezký personál 😁.. (ehm.. A tuším, že jsem primáři řekla, že má sexy hlas a ať se mi jde ukázat.. Ta narkóza je sviňa proradná 😁)

  Ležím v posteli, najednou slyším šramot z pokojíčku, pak kroky na chodbě. Rozsvítila jsem si baterku, šla do kuchyně a vedle Stacynky sedí na zemi Matýsek a povídá mi, že tam je ňákej černej pán. Se poseru.

  "Každý večer slyším dětský pláč, pláč malé holčičky za zdí, v sousedním bytě. Rodiče ji uloží do tmy spát a sami se dívají na televizi. Slyším v tom pláči bolest samoty.

  Co můžu dělat? Vždyť rozmluva s rodiči by možná situaci té holčičky jenom zhoršila. Tak jsem se rozhodla zpívat… Když já slyším dítě, slyší to dítě jistě mě! Každý večer, jak jen ji dají spát, zpívám jí ukolébavky, tichounce k ní mluvím, něžně ji uklidňuju a utěšuju. Maličká slyší neviditelný přívětivý hlas, uklidňuje se a usíná. Laskavost neznámého hlasu chrání její duši před ledovým chladem samoty."

  Piero Ferrucci — The Power of Kindness

  Když je potřeba HNED TEĎ OKAMŽITĚ schovat auta do garáže před krvelačným útočícím dinosaurem a není k dispozici žádná garáž 😂.. Během chvilky matkou vyrobena, samozřejmě ihned i matkou pojištěna 😂

  Krásky moje chytré, prosím vás, ve Vojenské nemocnici v Brně je wifi? 🙂 .. budu tam tejden ležet, tak ať se tam neunudím 😀

  Právě jsem poznala, že karma opravdu nemá datum spotřeby, jednou si vás najde a oplatí vám vše stejnou mincí, mnohdy ještě hůř. Když jsem byla ještě malé robátko a moje maminka mi zpívala písničky na dobrou noc, tak jsem jí řekla: "Maminko, prosím tě, už nezpívej.".. A maminka moje už nezpívala. Už nikdy. A do dnes mi tuhle mou nevinnou dětskou větu nezapomněla a kdykoliv má příležitost, tak mi to připomene.. No a já si dnes tak poslouchám Kryštof ve sluchátkách, zpívám si a jako fakt mi to jde a najednou přiběhne Matýsek a zařve: "Ne, mamko, nepíjej!".. Myslím mu to taky nikdy nezapomenu.. A doufám, že tomu spratčeti jednou jeho spratče taky řekne, ať už laskavě nezpívá 😁

  K něčemu dobrýmu to badoočko přece jen je 😀.. Našla jsem si tam novýho zubaře 😀.. Mladej, hezkej, dělal mi věci, který mi ještě nikdy žádnej zubař nedělal (a tím myslím dva vstupní rentgeny 😀) a jsem s ním domluvená, že mě bude píchat při jakýmkoliv zákroku, aby mě to nebolelo 😀.. Teď ještě sehnat nějakýho kadeřníka.. A gynekologa 😀

  Nebojte, pořád žijůůůů! 😀 .. Jak se máte, kobylky? 🙂 ..

  Včera jsem nečekaně byla na noční prohlídce hradu a zámku Jindřichův Hradec (díky panu režisérovi 😂) a dnes, po třinácti letech, jsem opět zavítala do Telče 😉.. Taková menší samodovolená 😂..

  (2 fotky)

  Další naše VIP akce s pilotama na letišti v Moravské Třebové, jen pro náš tým Allianz Ivančice 😆.. Martin Šonka, Petr Kouřil (a Sebík 😍) a Marek Hyka 😊.. Mistři v akrobatickém létání 😁

  Nemám co na sebe 😂

  😀

  Pamatuju si to jako kdyby to bylo dneska.. Seděla jsem u našich na chatě, brouzdala po netu a našla jsem, že začíná #svetovytydenkojeni 😆.. A omylem jsem rozdělila koně na dva tábory - kojící a nekojící 😂.. letos jsem v tom nevinně, vyplulo to z hlubin koně samo, ale pokud máte potřebu někomu vynadat, že se teď na mateřským serveru bude týden psát o kojení, tak mi pište do komentářů 😁😁😁.. Kojení zdar!

  2014 vs 2016 😁.. Včera jsme měli VIP akci po zavíračce v ZOO 😂.. Zážitek jak sviňa.. Pak už se začínalo stmívat, my byli teprve někde v půlce "prohlídky" zoo v japonských zahradách a jak nejdeš s davem, tak seš v p*deli 😂.. Začínala se trošku projevovat hysterie, psychóza a hlad.. Hlavně u Matýska 😃.. Doživotní trauma snad nehrozí, zatím se z toho vyspal a koktat naštěstí nezačal 😃

  Dneska jsme zkusili bazén 😂

  Ulovily jsme si piráta! A lišku Bystroušku! A kobylku z modrého koníka! A Kryštof! A daňky a muflony! A to všechno po celou dobu kompletně barefoot!

  (6 fotek)

  Mám ho! 😀

  Kryštof kemp, Hukvaldy! Kobylky v blízkosti ozvěte se! Zapaříme 😀

  Někdo v Hukvaldech s kompresorem? 😂

  S kým se potkám tento víkend v Hukvaldech na Kryštof kempu? 🙂.. Uděláme ňákou hromadnou kobylkovskou fotku s Ríšem, nee? 😀.. Dejte mi vědět a slezeme se někde všechny na jednom místě 😵..

  Klidový režim podle Matýska znamená jízdu na oři 😂