icon
8 / 525
avatar

tenhle byl fajn, škoda že už není :(

26. říj 2014
avatar

Škoda ho, takovej miláček ♥

26. říj 2014
avatar

joooo to byl mazlík ♥ ☹

27. říj 2014
avatar

♥ ♥ ♥ :-'(

28. říj 2014
avatar

Nejkrásnější :-*

29. říj 2014
avatar

Sladous🙂

29. říj 2014
avatar

Dokonalej... Skoda ho ☹ krasnej

29. říj 2014
avatar

Paula je škoda ☹ byl to fešák ☹

2. lis 2014
avatar

je ho hrozná škoda..

4. lis 2014
avatar

minulý týden jsem koukala na jeho poslední film a pořád jsem musela myslet na to že už není☹ škoda ho..

5. lis 2014
avatar

Jeden z mých oblýbených herců :( ať je mu zem lehká :(

13. pro 2014