Škoda ho, takovej miláček ♥
26. říj 2014
joooo to byl mazlík ♥ ☹
27. říj 2014
♥ ♥ ♥ :-'(
28. říj 2014
Nejkrásnější :-*
29. říj 2014
Sladous🙂
29. říj 2014
Dokonalej... Skoda ho ☹ krasnej
29. říj 2014
Paula je škoda ☹ byl to fešák ☹
2. lis 2014
je ho hrozná škoda..
4. lis 2014
minulý týden jsem koukala na jeho poslední film a pořád jsem musela myslet na to že už není☹ škoda ho..
5. lis 2014
Jeden z mých oblýbených herců :( ať je mu zem lehká :(
13. pro 2014

tenhle byl fajn, škoda že už není :(