Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  😅😅😅😅

  😂😂😂

  christtyna
  Zpráva byla změněna    29. bře 2017    

  Holky,prosba. Mate nekdo nejnovejsi D-test ze susickama?? Prijdou pekny dane,tak bych si chtela nejakou poridit. Nebo jake mate vy??

  Jaky samoopalovak koupit aby nedelal fleky,nebyl do oranzova a dobre se rozmazaval?? Diky

  Na horach mame luxusne

  christtyna
  11. pro 2016    Čtené 64x

  Testováni nového produktu Aderma Exomega

  I já Vás všechny zdravím. 

  Když můj starší syn začal mít problemy s položkou, začal nám kolotoč s doktory. Po nekolika měsicích nám bylo sděleno, že Matyáš je počínající atopik. Tisíce nás stáli různá mýdla, mastě, olejíčky. Ve finale jsem se začala zabývat alternativou a ta nám pomohla problemy zmírnit. Byla jsem neštastná. 

  I já od Matyášova porodu trpím silnou alergií na chemie a ma pokožka je neustále vyšušená, popraskaná a velmi bolavá. Když se narodil mladší Kubík, doufala jsem, že můj ekzém zůstane alespoň v tomto stadium a nezačne se to horšit. Jen každodenní činnost jako je přebalování, je pro mě náročná a musím si brát rukavice. Zadrhávám se o plenu a pak mi krvácí ruce a bolí to. 

  Doufala jsem, že Kubíčkovi se ekzém vyhne obrovským obloukem. Nevyhnul se. Nemá sice atopický ekzém, ale pokožku má strašně suchou a občas nekde praskne a krvácí. Hlavně pod kolínkama. Mám doma velkou zasobu všech možných výrobků. Teď k jádru věci. 

  Na Koníku jsem už několik let. Když před pár měsíci vyhlasily různé testování produktů, jásala jsem. Po několika zapojeních a mnoha neůspěších jsem to vzdávala. Objevilo se testovaní na citlivou a atopickou pokožku od Aderma Exomega. Zkusila jsem štěstí a byla jsem vybrána. Jásala jsem. Má prvni výhra v životě.

  Začali jsme testovat. Všichni tři. 

  Já jsem na to s rukama o 80% lépe než kdy jindy. Mýdlo krásně voní, jen méně pění. Mladší Kubík má kůži taktež o 80% lepší a nemusíme každy den tolik promazávat a starši Matyáš je na tom nejlépe. Podařilo se nám asi i díky mýdlu Exomega uvést atopák do klidoveho stavu a Matýsek je čistý, krásný, nedrbe se, neplace, nemá popraskane ruce, nohy, krk a nemá na sobě fialové fleky od genciály. 

  Takže milý koníku. Moc Ti děkujeme za zapojení a už nikdy nic jiného nekoupíme. 

  Přeji hezký večer.

  christtyna
  5. zář 2016    Čtené 3553x

  Darovala jsem vajíčka

  V úvodu chci napsat, že nejsem zdatná v českém jazyce, proto se za hrubky omlouvám.

  Velká spousta lidí se mě ptá: "Proč to děláš?"

  Proč?? No a proč vlastně ne?? Mám dvě krásné a zdravé děti, další už neplánuji. Je mi 27 let a chci prachy 😀
  Jasně, tak jako dělám to i pro páry, ženy, které třeba nemají vlastní vajíčka a potřebují právě ta darovaná..ale peníze potřebuji taky...ostatně, která mámá co má děti ne, že?

  Další otázka zněla: "A to ti jako nevadí, že bude ve světě běhat tvoje dítě popřípadě děti ?"

  EEEEE ne..proč by mi to jako mělo vadit?? To nejsou moje děti. Mají pouze mojí část  DNA. Já nejsem jejich máma a manžel táta. Oni přece svojí maminku a tatínka mají. A ano, nikdy se nebudu pídit potom, kdo dostal moje vajíčka, do jaké časti Evropy letěly. Jen jim holkám přeju, aby byly ve skvělé rodině, se skvělým zazemím. Aby měly dostatek pěněz a nikdy neřešily finanční potíže. Aby byly chytré a vzdělané, šťastné a hlavně zdravé a měli kopu vlastních dětí 😀

  Pak zaznělo i: "Co když rodiče budou nějací volové, somráci atd. ?"

  Nebudou 🙂  Somráci atd. nemají takové peníze na takové věci 🙂

  Jsem ze severu. Na kliniku jezdím do Prahy. Hodina a půl cesty vlakem. Je to pohodnější a levnější než autem. Po 10 dnech píchání léků jsem v pátek 2.9.2016 v 9 hodin ráno ležela na sále pod lehkou narkózou. Samotný odběr je nebolestivý zákrok na cca 10 minut. Pak dvě hodiny ležet na pokoji s televizí a pokud je vše v pořádku, tak nic nebrání odjezdu domů s doprovodem. Já už teda po probuzení měla bolesti v podbřišku. Druhý den se bolest stupňovala a včera večer jsem váhala, zda si mám zajet na pohotovost. Usoudila jsem, že půjdu spát a pokud dnes bolesti budou stějně intenzivní nebo horší, navštívím svého gynekologa a poprosím ho o ultrazvuk. Ano, prodělala jsem hyperstimulační syndrom. Není to vůbec příjemné, nafouknuté bříško, šílené bolesti v podbřišku při jakémkoliv pohybu a vlastně i nepohybu. Je to bolestivé, ale ne život ohrožující. Jen přemrštěná reakce na stimulaci. No, dnes je mi už o hodně lépe, zítra to bude jěště lepší a pozítří si koněčně můžu uklidit a vytřít 😀

  Těším se, až mi na účet naskočí takzvaná odměna a kompenzace bolestného, protože se mi rozpadl telefon a potřebuji nutně nový a děti potřebují zimní oblečení 😀

  Všem matkám i nematkám zdar  🙂 🙂