áááách, asi si zase zkouknu stmívání 😀 😀
6. lis 2014
ten je muj 🙂
7. lis 2014
Ten je úúúúžasnej 🙂
7. lis 2014
hrozný oči a ten zahnutý nos, ten mi přijde až nehezký
10. lis 2014
@sulemina mě se taky nelíbí 😀
10. lis 2014
Naprosto dokonalý upír, naprosto dokonalý mladý muž. Já bych neváhala ani chvilku, ale on by chudák utíkal🙂
13. lis 2014
ten úsměv....áááááách...nikdy jsem ho nemusela, pak jsem koukla na Twilight ságz a bylo po...tvl...žeru ho 😀
16. lis 2014

laska moje