icon
59 / 525
avatar

laska moje

6. lis 2014
avatar

áááách, asi si zase zkouknu stmívání 😀 😀

6. lis 2014
avatar

ten je muj 🙂

7. lis 2014
avatar

Ten je úúúúžasnej 🙂

7. lis 2014
avatar

hrozný oči a ten zahnutý nos, ten mi přijde až nehezký

10. lis 2014
avatar

@sulemina mě se taky nelíbí 😀

10. lis 2014
avatar

Naprosto dokonalý upír, naprosto dokonalý mladý muž. Já bych neváhala ani chvilku, ale on by chudák utíkal🙂

13. lis 2014
avatar

ten úsměv....áááááách...nikdy jsem ho nemusela, pak jsem koukla na Twilight ságz a bylo po...tvl...žeru ho 😀

16. lis 2014
avatar

@katynka78 Proč by utíkal simtě 😉 ale jinak máš pravdu 🙂

16. lis 2014
avatar

@nikiss24 Prostě pro mě je to mlíčňák a já bych pro něj byla už stařenka🙂 Ale díky bohu, že ho můžu zbožňovat i tak beztrestně.

17. lis 2014