Hmm asi bych si dala říct nooo... 😀 😀
29. říj 2014
@catherin89 hele bacha ten je můj pejsek !!! 😀 http://s2.hubimg.com/u/3832091_f520.jpg
@ebetka hele já vždycky byla na mladší 😀 paradoxem je to, že mám doma o 16 let staršího chlapa 😀
29. říj 2014
@karol89 neboj já bych ti ho ráno vrátila 😀
29. říj 2014
@catherin89 hmmmm domluveno !!! 😀
29. říj 2014
Třetí..tohodle vlčka mít doma 🙂 !!
6. lis 2014
Ja si ho chci taky pujcit 😅 Slint nejvetsi...
28. únor 2015

óóó ona sem strčí i mýho Džejkobaaaaaa !!! 😵