toho miluju 😵
20. říj 2014
@petrajavor omlouvám se za off top, alecjak děláš tu toho smajlíka s těma xkama? Kolikrát ho chci použít, ale nevím čím ho udělat? 😀
20. říj 2014
@melme 😀 nedělám...T ho má jen na tričku a bude ho mít na sušenkách do školky...pokud mu je máma večer před nesežere 😀
20. říj 2014
@petrajavor no a jak ho do toho komentu dostaneš? To modněkud kopíruješ?
20. říj 2014
@melme ???
20. říj 2014
@ebetka och 🙂 ponížený dík 🙂
@petrajavor 😵 no toho smajlíka přece 🙂
20. říj 2014
@melme na mě musíš pomalu...dnes mám svůj blonďatý den...
20. říj 2014
@petrajavor 😀 stane se
@ebetka zlomyslná jsi 😀
20. říj 2014
@melme už potřebuju do práce 😀
20. říj 2014

Mike Wazowsky 😀