Aaaaach... Colin, Mark Darcy... jj...
28. říj 2014
Moje srdeční záležitost, nejhezčí chlap 🙂
28. říj 2014
Ufff, tohle je veliký miláček 😉 jen se obávám, že ten je taky na chlapíky... Chjo
28. říj 2014
ANO!
1. lis 2014
velký sympa´ták
10. lis 2014
tak toho taky můžu 🙂
14. lis 2014

hmmm...díky 🙂