ebetka
autor@nikolletta87 Klokanka Womar RAIN 😖
17. čer 2014
@ebetka dyt tam ma uplne divnou polohu... 😒 Ze vubec nekdo takove nositko navrhne a vyrobi...
18. čer 2014
ebetka
autor@nikolletta87 designéři nepřemýšlí nad fyziologickým vývojem dítěte 😀
18. čer 2014
To ani nepredpokladam... ale aby tam byl prcek tak na volno a hlavicku mel tak vykrivenou?
18. čer 2014
ebetka
autor@nikolletta87 jo no 😒
18. čer 2014
ebetka
autor@nikolletta87 má přece "boudičku", která mu tu hlavičku drží 😀
18. čer 2014
@ebetka spis jsem myslela, ze ma makat a drzet si ji samo. 😀
18. čer 2014
tak tohle je "chuťovka" ☹
18. čer 2014

Co to je?! :-O