je nádherný. Škoda, že je gay. Ale opravdu k sežrání!
29. říj 2014
ala-ala : ale on není gay, je ženatý a myslím, že má i kinderle🙂)
29. říj 2014
je nádherný. Škoda, že je gay. Ale opravdu k sežrání!
ala-ala : ale on není gay, je ženatý a myslím, že má i kinderle🙂)
Ani by nemusel prosit :D Je božíííí, díky @ebetka :-*