to je krása! To bych s klukama nezvládla!
16. čer 2014
nadherna prace 🙂 nevim, jestli bych toho byla schopna, ale ta predstava!!!!
17. čer 2014
já ty fotky s dvojčátky prostě miluji
20. čer 2014
a víte prosím někdo, co je tohle za šátek ? To je ten girasol ?? Díky moc 😵 se mi moc líííbí 😵
23. čer 2014
jinak teda fotka i úvaz a výraz maminky jsou dokonalost 😵
23. čer 2014
@domorodka je to Little frog - http://littlefrog.pl/product-eng-2799-Woven-wra...
24. čer 2014
@domorodka ha, tady je mají http://www.nosenideti.cz/karta_zbozi/349/SunnyA... (
24. čer 2014
@domorodka tenhle mi přijde asi nejpodobnější http://littlefrog.pl/product-eng-2125-LF-Woven-... (Agate Natur)
24. čer 2014

Paráda! To jsem ani netušila, že existuje takový úvaz. 😀