icon
avatar
ebetka
15. říj 2014

Závislá na seriálech

avatar

hmmm máš podobný vkus 😀 tak to ti ještě doporučím serož Once upon a time 😉

15. říj 2014
avatar
ebetka
autor

@manteca73 Neboooj, znám, k tomu se taky ještě dostanu 😀 ..

15. říj 2014
avatar

House of cards a The Strain! 🙂

15. říj 2014
avatar

🙂 u me jeste teorie velkého třesku jak jsem poznal vaší matku.. Jooooo a sex ve meste 😀

15. říj 2014
avatar

ja ted budu koukat na O.C 🙂

15. říj 2014
avatar
ebetka
autor

@replykatee Neznám, neznám, jakmile dojedu Game of Thrones, tak kouknu 😀
@barton TBBT mám "rozkoukáno", ale nějak jsem začala pak sledovat jiný seriály a nezbýval mi čas 😀 ..ale pak si to jednou dám znovu.. od začátku 😵 .. HIMYM mám dokoukaný celý, ale kdybych neviděla poslední díl, tak bych byla šťastnější 😀 .. Sex ve městě jsem neviděla ani jeden díl 😀 ..
@luciinka001 To už mám taky dokoukaný 🙂 .. je to taková oddechovka pro nás puberťačky 😀 😉

15. říj 2014
avatar

@ebetka tak tak 😀 tak to ja na to jdu ..uz si to moc nepamatuju :D

15. říj 2014
avatar

Vikings! 😉

15. říj 2014
avatar

@ebetka vsechny jsou fajn seriály 😉

15. říj 2014
avatar

zkus vychovavat Hope 😀

15. říj 2014
avatar

Za mě ještě "Under the Dome" 🙂

15. říj 2014
avatar

@ebetka Pokud máš ráda Kevina Spaceyho, tak v tomhle seriálu padla jeho "životní" role. Koukali jsme na to s mužem oba a byli jsme lační po každém dalším dílu 🙂

15. říj 2014
avatar

chybí mi tu Živí mrtví 😅

15. říj 2014
avatar

a ještě Teorie velkého třesku a Jmenuji se Earl 😅

15. říj 2014
avatar

Pro mě je the best seriál Grey's Anatomy (Chirurgové) a i jejich spin-off Private Practice 🙂

15. říj 2014
avatar

@zmrz_lina Sledovala jsem oba dva, PP až do konce, i když už to nebylo po 3. sérii ono, a GA jsem teda loni vzdala, už to na mě bylo moc překombinované.
@ebetka No BBT to se musí prostě vidět 🙂 A co třeba Heroes? První série...to bylo dokonalý, stejně jako první série American Horror Story...ale oba seroše ten samý případ, od druhé série blábol na druhou 🙂

15. říj 2014
avatar

@brouzdalka mně se to líbí pořád, finále bylo fantastický a teď čekám, kam se to rozjede po odchodu Cristiny.

15. říj 2014
avatar

@zmrz_lina Tak to já jsem to sledovala do prosince...takže ani nevim, že Cristina je fuč 🙂

15. říj 2014
avatar

já doporučuju Revenge a The Killing 🙂

15. říj 2014
avatar

já jsem koukala živí mrtví, white collar (večerní oddechovka s Mattem) a beauty and the beast (když se zdivočí hormony a potřebuješ vidět nějakou epic love)

15. říj 2014
avatar

a málem bych zapomněla na Outlander!!!!!!

15. říj 2014
avatar

Jo a což takhle Masters of Sex? 🙂 Seriál o panu doktoru Mastersovi, který někdy v 50., 60. letech dělal průzkum sexuálního chování. První série super, ve druhý se ztrácím, už to jde do háje.

15. říj 2014
avatar

Chybí mi tu Once upon a time, Big bang theory, walking dead a survivor 😀

15. říj 2014
avatar
ebetka
autor

DĚVČÁTKA, POSTUPNĚ BUDU SERIÁLY JEŠTĚ PŘIDÁVAT! (Teď nemám čas, čumím na Game of Thrones 😀)

15. říj 2014
avatar

Já jsem magor, ale Přátelé jsem viděla několikrát a stejně mě pořád baví. Pak ráda opět kouknu na Krok za krokem a Chůva k pohledání.. Já teď mám rozkoukáno Gympl s ručeným omezeným a pak se asi dám na Búrlivé víno 🙂

15. říj 2014
avatar

Koukám, že jsme na tom podobně 🙂 Taky miluju seriály 🙂

15. říj 2014
avatar

@ebetka Ebet a neměla bys být trochu víc Češka? Což třeba Vinaři, Cesty domů, Růžovka, to ti tady úplně chybí! A přitom takové perly, napínavostí, propracovaností dějové linie a hereckými výkony zcela srovnatelné třeba s Hrou o trůny 😀
(tímto se nechci nikoho dotknout 🙂

15. říj 2014
avatar
ebetka
autor

@brouzdalka já se na televizi nedívám 😀.. Co není volně přístupné na netu, tak pro mě neexistuje 😀 Gyndu v parku (Ordinaci v Růžové zahradě) sleduje můj muž 😀.. A strašně to žere 😀

15. říj 2014
avatar

@ebetka Gynda v parku 😀

15. říj 2014
avatar

koukate někdo na Revenge? Z te vlekle 4. serie jsem miiirne rozpacita :D Uz se divam spis jen ze zvedavosti, co ještě vymysli :D

15. říj 2014
avatar

Doporučuju Arrow, bacha, návykový 😀.....ukrutně 😀

15. říj 2014
avatar

@ebetka gynda v parku 😀 😀 já nemusím číst ani vtipy, stačí tvoje hlášky 😉 . Z těch co máš uvedené výše max sleduji Dr. House a dříve jsem doslova žrala Přátelé, byla jsem na tom seriálu závislá 😀 a teď čučím spíše na ty český Kriminálka anděl, Svatby v Benátkách a Ulice - takový lehký relax, že se dá u toho i žehlit 😀 (a ty se dají také volně shlédnout na netu 😉 ) - ale to nenutím, jen konstatuji 😀

15. říj 2014
avatar

..... jo a White Collar,a mmMmmm mazlík Matt Bomer 😵 😵 😵

15. říj 2014
avatar
ebetka
autor

@zanuli mno.. možná tak tu kriminálku 😀 ..

15. říj 2014
avatar

@ebetka gynda v parku 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

15. říj 2014
avatar

Neco ti tu chybi😀

15. říj 2014
avatar

Novej Sherlock a Luther

15. říj 2014
avatar
ebetka
autor

@an93 postupně přidávám, neštvi mě 😀

15. říj 2014
avatar

Breaking bad 🙂

16. říj 2014
avatar

tak to se mnou není tak hrozný....zatím sem sledovla méně než půlku ze zmiňovaných.....ale počítám, že další pecky budou dodány 😉 😀 ou....

16. říj 2014
avatar

já ted relaxovala u 90210 Nová generace... bomba 😀

16. říj 2014
avatar

za mne ještě American Horror Story 🙂

16. říj 2014
avatar

Já bych ještě doporučila TVD - the vampire diaries, TO - the originals, TB - true blood, Dexter, Zoufalé manželky, Sex ve městě a ještě Teen Wolf. 😅

16. říj 2014
avatar
ebetka
autor

Všechno budeeeee, nebojteee 🙂

16. říj 2014
avatar

Hups, nevšimla jsem si že už tam dextra máš. 😅 😀

16. říj 2014
avatar

@ebetka jaa?jak bych mohla :-P

16. říj 2014
avatar

Chybí ti tu Eureka a White Collars 🙂

20. říj 2014
avatar

Ještě koukám na Hart of Dixie (tady v TV to jede jako Doktorka z Dixie - dabing je na poblití), alev originále je to super 🙂

26. říj 2014
avatar

Máš zde vše na co taky koukám, jen mi cybí Zoufalky a Sex ve městě... 🙂

26. říj 2014
avatar

Joo seroše to je moje,ale jen ty cizí :D Dva a půl chlapa ještě,zoufalky,sex ve městě...

26. říj 2014
avatar

Co mám děti nemám na žádné seriály čas, chytím tak maximálně kousek ulice

26. říj 2014
avatar

A Spartacus te nezachvatil? Ja uz na tom ujizdim dobrych par let furt dokola 😀

27. říj 2014
avatar

Joooo dřív, to jsme sledovali kde co, ale teď... není čas.. Jinak Hawai 5o, Following, Homeland, Haven, Heroes, Torchwood, Grimm, Terra Nova... Zbyly jen vzpomínky 😉

27. říj 2014
avatar

Hart of Dixie a nebo Cougar town 🙂

30. říj 2014
avatar

Dneska ráno ve 2:30
Jsem dokoukala Ringer = nebezpečná identita. A co dál? Musim dohnat spankový deficit 😄

4. lis 2014
avatar

Chybi mi tam Grimm a hlavne Supernatural. 😀

4. lis 2014
avatar

@ebetka nám s manžou se hodně líbí Grimm a Ospalá díra 🙂

12. lis 2014
avatar

zkus ,,Tajný deník call girl" ten dostal mě ♥

12. lis 2014
avatar

@mavo na Hart of dixie ujíždím taky. Jen škoda, že jakmile se jakejkoliv seriál přeloží do češtiny tak ztrácí to co je na tom tak super. Názorná ukázka je právě Hart of dixie, viděla jsem pár dílů v češtině a dost děs... ☹ 😀

13. lis 2014
avatar

@asineda vsechny serialy jsou lepsi v originale..ale je fakt,ze treba Cougar town-Mesto zen, zni lip v cestine. Jedna herka je v originale dost ujecena 😀

13. lis 2014
avatar

Californication? Nenechte se zmást názvem, je to hodně o pití, sexu a průšvihách :D

20. lis 2014
avatar

Jééé, další maniak, jsem ráda, že v tom nejsem sama. : )
Ještě bych doporučila The 100, Arrow, Grimm, Supernatural, Defiance, Dollhouse, Falling skies, a stoprocentně Penny dreadful, Revolution, True detective a Under the dome.
Já seriály miluju. 😀

28. lis 2014
avatar

a co Rush, Person of interest, Forever je boží. Selfie a nebo How to get away with murder

5. pro 2014
avatar

Kde se koukas na seriály?

12. pro 2014
avatar

ještě mi tady chybí ARROW a THE FLASH 🙂

12. pro 2014
avatar

tohle všechno jsi viděla??

8. led 2015
avatar

Já teď sleduju ten nový český s Geislerovou na HBO stahuju na Ulozto.cz je to Až po uši.

8. led 2015
avatar
ebetka
autor

@miriamkad Všechno ne, teď už přidávám tady na přání z komentářů 😀

8. led 2015
avatar

Ještě mi tu chybí IT crowd (Partička IT) u toho jsem se vždy málem udusila smíchy🙂.

8. led 2015
avatar

@ebetka v tom případě mi z mých oblíbených chybí ještě my name is earl a futurama (ale nevím jestli je to tu i pro animáky ) 🙂

8. led 2015
avatar
ebetka
autor

@miriamkad Earla jsem přidala teď před chvilkou a futuramu přidám časem taky 😉

8. led 2015
avatar

Doporučuju Revolution 🙂

8. led 2015
avatar

Já mám ráda Doktorku z Dixie, neuvěřitelně se u toho nasměju 🙂

8. led 2015
avatar

chybi mi tu Bones 😉

8. led 2015
avatar

Ja mam jeste rada Homeland, The Borgias, Mentalista, a pak spoustu tech,ktere uz byly jmenovane. A holky,diky i za dalsi inspiraci 🙂

8. led 2015
avatar

Já se hrozně zastávám a DOPORUČUJU 24 hodin. Můj nejoblíbenější, od 2. série výrazně lepší než 1. série...

8. led 2015
avatar

90% seriálů co tu máš taky sledujeme. Mrkni ještě na SUITS.. taky super. http://www.csfd.cz/film/298847-kravataci/

8. led 2015
avatar

Máš tam plno super seriálů, jen si myslím, že ty nej si skoro vynechala ☹
Rozhodně doporuču:
Sherlock - http://www.csfd.cz/film/281729-sherlock/
Suits - http://www.csfd.cz/film/298847-kravataci/
Arrow - http://www.csfd.cz/film/318290-arrow/
Temný případ - http://www.csfd.cz/film/328992-temny-pripad/
Touch - http://www.csfd.cz/film/294084-doteky-osudu/
Fargo - http://www.csfd.cz/film/360062-fargo/

A pak jsou super Orphan Black, Orange is the new black, About a boy, Red Band Society

Mrkni na edna.cz 😉

9. led 2015
avatar

když jsi to teď tak hezky nakousla v té KZ, tak ti ta chybí Devious Maids, které bych ti tímto ráda doporučila, páč je to něco podobného jako Desperate Housewives a móóóc mě to baví

9. led 2015
avatar

(akorát teda nevím, zda k tomu někdo dělá titulky, ale asi ju, ale pokud jsi angličtinářka, není problém)

9. led 2015
avatar

Pěkné album 🙂 Za mě Třetí hlídka, Perníkový táta, Homeland a Chicago fire. 🙂

13. led 2015
avatar

super vkus 🙂 většinu mám za dobu RD také nakoukané 😀 jen jeden mi tu u tebe chybí - můj nej 😀 Teen wolf, znáš?

7. únor 2015