🙂 díky
15. čer 2014
a ještě jeden dotaz od kdy se v něm můžou dětičky nosit? Šarlotce je 7. týdnů (59 cm, 5 kg) 😉
15. čer 2014
Tu vložku nemám a asi kupovat nebudu, od kdy se může bez ní... 🙂
17. čer 2014
Díky moc 🙂
18. čer 2014
🙂 díky
a ještě jeden dotaz od kdy se v něm můžou dětičky nosit? Šarlotce je 7. týdnů (59 cm, 5 kg) 😉
Tu vložku nemám a asi kupovat nebudu, od kdy se může bez ní... 🙂
Díky moc 🙂
Tohle je správné, že ano? já jen, že jsme přesně tohle nosítko dostali, tak abych věděla 🙂