Komentář byl odstraněný
Ach můj Bože 😀 😀
26. říj 2014
jako pěknej, ale nikdy mě moc nebral...
26. říj 2014
miluju tě! vem si mě !!!! 😀
26. říj 2014
@asineda Už máš smůlu, už je v chomoutu :-P 😀
26. říj 2014
@asineda Leda, že by jsi to myslela trochu jinak 😀
26. říj 2014
@levandule_vanilkova já vím..takovej pech...no nepočkal na mě no.... 😀
26. říj 2014
Ale já ten dort vážně nesežral ....... 😀 😀
27. říj 2014
čím víc stárne je lepší - zraje jak víno :D
31. led 2015

ano ano ano!!!!!!!