nádhera
20. čer 2014
já nechci nějak rýpat, nemám nic proti nošení v šátku. Ale to není o moudrosti našich předků. Jim nic jiného nezbývalo. Nenosili dítě v šátcích na procházky a výlety. Potřebovali je nějak přenést na pole a zpátky - takže ne vymoženost, ale nutnost.
17. črc 2014
To mi pripomina, ze jsem asi 3x v zivote pouzila misto vazciho satku svoji dlouhou pashminu, protoze to bylo to jediny, co jsem zrovna mela po ruce 😀 A jako dalo se to, dite to uneslo - ale moje zada!! 😀
20. zář 2014

miluju tyhle staré fotky. Jak byli naši předci moudří!