icon
18 / 525
avatar

Je tu někde slintací smajlík? 😉

26. říj 2014
avatar

Aaaaa, Butlera úplně žeru! 😀 🙂

26. říj 2014
avatar

Já ho bezmezně miluju od od doby co jsem viděla film "P.S.: Miluji tě" ! 😵

26. říj 2014
avatar

Ten by mě mohl povalit do slámy 😀

26. říj 2014
avatar

není to ten z PS: Miluji tě? Je to fešák.

26. říj 2014
avatar

@levandule_vanilkova jaj, těď to čtu. Takže jsem ho přiřadila dobře. 😉

26. říj 2014
avatar

Nadherny chlap 🙂 zeru ho 🙂

26. říj 2014
avatar

Jooo tak tenhle by šel ...v 300 byl k sežrání 🙂

26. říj 2014
avatar

dalsi do sbirky mych snu 🙂 @ebetka kam na ne chodis? slintam...snedla bych ho laskou...chut mam...trvale 🙂 (na melodii od kelly family sometimes)

29. říj 2014
avatar

Jo Gerry… toho jsem měla ráda, když ještě nebyl slavnej, tenkrát mi i 2x odepsal na dopis… ale pořád je pěknej, to jo 🙂

3. lis 2014
avatar

ochhhh ten úsměv O🙂 neříkám nic :D

19. únor 2015