Aaaaa, Butlera úplně žeru! 😀 🙂
26. říj 2014
Já ho bezmezně miluju od od doby co jsem viděla film "P.S.: Miluji tě" ! 😵
26. říj 2014
Ten by mě mohl povalit do slámy 😀
26. říj 2014
není to ten z PS: Miluji tě? Je to fešák.
26. říj 2014
@levandule_vanilkova jaj, těď to čtu. Takže jsem ho přiřadila dobře. 😉
26. říj 2014
Nadherny chlap 🙂 zeru ho 🙂
26. říj 2014
Jooo tak tenhle by šel ...v 300 byl k sežrání 🙂
26. říj 2014
Jo Gerry… toho jsem měla ráda, když ještě nebyl slavnej, tenkrát mi i 2x odepsal na dopis… ale pořád je pěknej, to jo 🙂
3. lis 2014
ochhhh ten úsměv O🙂 neříkám nic :D
19. únor 2015

Je tu někde slintací smajlík? 😉