Klokanky pro mopsíky :D
😀 Ježíš, už vidím sebe před časem v obchodě- Bellu v Ergu a Miu v tomto. 😀
22. črc 2014
Ze se s tim jeste nekdo nestydi vyfotit 😀 😀 Tohle se snad muze stat jedine v USA, prosim nerikejte mi, ze je to CR 😀
20. zář 2014
U nás by to určitě obstálo. 😀 Máme mopsího lenocha. 😀
6. lis 2014

asi všechno budou holčičky, že? Nebo co myslíš? 😀 (nejde o barvu)