icon
96 / 226
avatar

Kibi je naprosto super!

17. čer 2014
avatar
ebetka
autor

@ameliejulliette Taky na něj nedám dopustit 🙂 ..

17. čer 2014
avatar

Už ho taky mám! Eli (19m) si v něm lebedí.

17. čer 2014
avatar

Dobrý den, jsem v tomto úplný začátečník, ale chci aby se náš malý cítil co nejlépe. Vidím, že chválíte. Od jakého věku se může používat? Vítečkovi je 6 týdnů, máme objednaný babyvak, ale zvažuji i jiné možnosti. Děkuji 🙂

24. čer 2014
avatar
ebetka
autor

@marunka85 kibi tuším od 4m 🙂.. Nejde do něj dokoupit novorozenecká vložka, takže se musí počkat, až miminko bude větší a udrží hlavičku 🙂

24. čer 2014
avatar

@marunka85 ale možná by šla použít novorozenecká vložka od Ergo baby - http://www.branakdetem.cz/novorozenecka-vlozka-... ... ale ono je stejné na nejmenši miminka lepší šátek (nejlíp fixuje zádíčka a hlavu)

24. čer 2014
avatar

moc Vám děkuji 🙂

25. čer 2014