hcg 0 ......
eimmy
autordíky zlato...
2. lis 2010
Ahojky eimmy,jen tak brouzdám po diskusi,dopadla jsem dnes stejně jako ty,také Hcg 0,moc jsem tomu věřila,ale co budeme bojovat dák,jsme silný ženský papa
2. lis 2010
eimmy
autorjj budeme bojovat... 😉
2. lis 2010
držím Ti moc palečky,ať se brzo zadaří,nás čeká 2IVF až v lednu.....
2. lis 2010
Eimmy,držím moc palce do dalšího pokusu. Určitě se i na tebe do třetice usměje štěstí 🙂
4. lis 2010
Eimmy to mě moc mrzí ☹ drž se