Ahoj, chci se zeptat s jakou značkou kočárků máte nejlepší zkušenost? Chtěli bychom s přítelem něco jako takový ten sportovní kočárek i do terénu, zároveň i s autosedačkou 🙂 Díky za odpovědi a tipy. 🙂
Za me Dorjan
5. únor 2017
Dorjan
5. únor 2017
Tako 🙂
5. únor 2017
Za mě Baby desing Lupo comfort 😉
5. únor 2017
máme Tako a na terén je super a hlavně krásně velkej! 🙂
5. únor 2017
Camarelo
5. únor 2017
Jane....uzasny kocar...😉
5. únor 2017
Britax b motion 3
5. únor 2017
Jednoznačne tfk joggster III v trojkombinaci, nejlepší sporťák a kočár na trhu 🤰
5. bře 2017
X-lander..naprosta spokojenost😉