icon

Ahoj, chci se zeptat s jakou značkou kočárků máte nejlepší zkušenost? Chtěli bychom s přítelem něco jako takový ten sportovní kočárek i do terénu, zároveň i s autosedačkou 🙂 Díky za odpovědi a tipy. 🙂

avatar

X-lander..naprosta spokojenost😉

5. únor 2017
avatar

Za me Dorjan

5. únor 2017
avatar

Dorjan

5. únor 2017
avatar

Tako 🙂

5. únor 2017
avatar

Za mě Baby desing Lupo comfort 😉

5. únor 2017
avatar

máme Tako a na terén je super a hlavně krásně velkej! 🙂

5. únor 2017
avatar

Camarelo

5. únor 2017
avatar

Jane....uzasny kocar...😉

5. únor 2017
avatar

Britax b motion 3

5. únor 2017
avatar

Jednoznačne tfk joggster III v trojkombinaci, nejlepší sporťák a kočár na trhu 🤰

5. bře 2017