icon

Ahoj, jaky mate názor na tuto aplikaci? Zkušenosti? Mam ji krátce a nevim zda ma vubec smysl se nějak podle toho alespoň přibližně orientovat? 😀 Dekuji za názory a odpovědi 😊

avatar

Já mám teda jiný MS kalendář v mobilu, ale ovulace přibližně sedí s tím co ukazuje kalendář. Každopádně 100% se tím neřídím

10. únor 2017
avatar

Predtim nez mi tady jedna super zena poradila tuhle aplikaci, tak jsem si spatne pocitala ovulku😀takze spousta snazeni v haji no a prvni mesic podle tehle aplikace a vypoctu kdy je ovulace a predpoklad k otehotneni jsem otehotnela, takze za me je to nejlepsi aplikace 😀

10. únor 2017
avatar

A jak to se aplikace jmenuje, prosím?

10. únor 2017
avatar
10. únor 2017
avatar

Za me super

10. únor 2017
avatar

Používám je dobrá

10. únor 2017
avatar

@fadem děkuju

10. únor 2017