Ahoooj 🙂 Dnes sem si dělala TT a nic..Už začínám mít obavy, :D po jak dlouhé době si myslíte že lze poznat těhotenství na TT? 🙂 Možná totiž spěchám, jak se nemůžu dočkat 😀 Krásný sobotní den 🙂
Kdy má být menstruace? A jak dlouhé máš cykly?
Ahoj 😊 ne vzdycky to jde na poprve a priroda vi proc 😊 zkuste sexovat obden, uplne to vypustit a brzo se zadari. Je to hlavne v hlave 😊 a zkus si nacist neco o lubrikacnim gelu Conceive Plus 😊
Mě se nedostavila menstruace a po týdením spoždění jsem si udělala test a dvě silné tmavé čárky 🙂
já jsem dělala test po týdnu zpoždění... a byly tam dvě //... a to jsem byla ještě před tím na gyndě, kde mi doktorka řekla, že mám cystu.... takže teď doufám, že je vše ok...🙂
První den vynechání ms už byly //
@misulinka44 MS 27.3, cyklus vetsinou tak 28 dní ...
děkuji za odpovědi všem...zkusím tedy až po termínu MS pokud vynechá 🙂
@ejdys vždyť to je teoreticky sotva týden po ovulaci... Opravdu nejdříve by byl vidět slabý duch tak 10-11dni po ovulaci... Ale testovat má cenu až po vynechání ms.. protože před vynecháním můžeš najít čárku a pak přesto dostat normálně ms..A pak se budeš akorát stresovat,že se mimčo neuchytilo... Takže ještě minimálně týden vydrž;)
Po vynechani menstruace.nejdříve