Holky ja jsem po tom Femibionu v nejakym lepším duševním rozpoložení 😂😂 Nálada a tak... I ten muj to pozoruje.... Je to možný ?? 😀
Ja ho beru od začátku a je mi tak nějak jedno jestli kolem mně spadne bomba 😄 Newim jestli to je tim nebo těhotenstvim ale je to fajn 🙂
13. dub 2017
Asi ti chybely naky mineraly ;)