icon

Jaky mate názor na chození do solarka kdyz se snazim otěhotnět? nebo během otěhotnění? diky 😊

avatar

Chodila jsem do solarka před otěhotněním.. ale ted v těhotenství bych nešla ani náhodou... názory jsou různé,ale mě to za to nestojí 😊

11. dub 2017
avatar

Během těhotenství bych určitě nešla 🙂

11. dub 2017
avatar

Chodila jsem pravidelne pred otehotnenim a i cca do 5tt nez jsem zjistila tehotenstvi.

11. dub 2017