Pichani v levém vaječníku uz dva dny... zkušenosti ?
Ovulace
Já to měla teď taky 2 dny, v pravém vaječníku, jeden den jsem si kvuli tomu musela vzit prasky na bolest, druhy den to bylo o poznání lepší a třetí den už nic. Takže můj favorit je ovulace.
To bude ovulace.Ja si ji taky vzdy odtrpim.Vim presne ze ktereho vajecniku ovuluji a ve ktere chvili mi praskne folikul.😑
Ono to mam jako nesnesitelny vyloženě ale vim o tom kdyz treba dyl stojím nebo sedim... pocit jak kdyby mělo prasknout nějaké malé vajíčko 😀😀 nevim jak to jinak říct 😀
To bude stopro ovulace, já si třeba nemohla pořádně sednout nebo naopak vstát rychle, protože to by byla moje smrt a nebo dlouho stát pak mi to začlo to píchání lézt na nervy
@ejdys
Nahrej si neco a soupni to na vajecnik - pomuze to, aby folikul drive prdnul a bude po bolesti.
Ja ovu, taky protrpela, takze si ted v tehu uzivam "folikul klidu" 😀
Tak přesně tohle mám na pravé straně :(
Může to být cysta