icon
1 / 1
avatar

Přesně tak. Já už to nikomu ani nevysvětluju a neomlouvám. S tím naším torpédem prostě pořádek mít nikdy nebudu. 😉

18. říj 2018
avatar

Děkuji za soutěžní příspěvěk a zařazuji do soutěže 🙂

@vileda

29. říj 2018