icon
1 / 1
avatar

Dělala jsem s jablkem, v podstatě je to "hlavni" ovoce a k němu se přidává ten zbytek. Je to přírodní konzervant, proto se nepridavaji uz cukry a umělé konzervanty aby po zavareni vydrzela. Mám tak udělané všechny přesnidávky

10. zář 2018
avatar

Zrovna vcera jsem ji delala. Ja ji delam tak, ze jen rozvarim svestky, mixnu, do sklenicek a hotovo

10. zář 2018
avatar
elinkal
autor

@celebritka003 takže to jablko přeci jen, chtěla jsem zkusit čisté švestkovou, ale nevadí, jablíčka máme taky krásná.

10. zář 2018
avatar

Ja delala s hruskou, je to lepsi jak jablko... Jinak jsem delala i ciste samtnou svestkovou, ale ta byla "kyselejsi" .. Hruska to krasne osladila

10. zář 2018
avatar

@elinkal myslím, že čistě švestkovou bys měla hodně tekutou.

10. zář 2018
avatar

čistě švestková bude hodně kyselá. I když se zdají švestky sladké. Ale klidně je povař, rozmixuj a dej do skleniček. Není to žádná věda 😉

10. zář 2018
avatar
elinkal
autor

Díky holky, mám i pár těch hrušek, tak nakonec udělám nějaký mix.

10. zář 2018
avatar

Dělala jsem čistě ze švestek a děti mlaskaly. Bylo to na 2,5 kg švestek 250g cukru a 2 ks vanilkového pudinku. Švestky povařit, rozmixovat a poté přidat ten pudink a cukr a uvařit. Úplně řídká nebyla, ono kupovaná je některá taky jako voda.

10. zář 2018
avatar
elinkal
autor

@pohlovapetule díky díky, nějaký takový tip jsem sháněla 🙂

10. zář 2018
avatar

Za málo a co se týče hrušek, dělala jsem taky samotné a chutnala mi více než z jablek a přitom mám jablka radši než hrušky🙂 když on každý zavrhuje cukr, ale podle mě to tak moc není a oproti kupovaným to sladké není
@elinkal

10. zář 2018