elisabet
3. čer 2012
34+1
elisabet
autor@janule1986 Jani, kamarád, koukni- http://fotobullss.webnode.cz/
3. čer 2012
Zuzanko,všechny jsou nádhernýýýý,moc vám to sluší 🙂
3. čer 2012
Moc slusi, pekne fotecky. Mate moc hezkou pamatku.
3. čer 2012
krásné fotky, ale ze mě by ani nejlepší fotograf neudělal nic pěkného 🙂 Jsem jak velryba 🙂
4. čer 2012
krásnéé fotečkyyy 🙂
13. čer 2012














Kráááásnéé!!!! 🙂 Kdopak vás fotil?