icon
avatar
elisabet
3. čer 2012

34+1

avatar

Kráááásnéé!!!! 🙂 Kdopak vás fotil?

3. čer 2012
avatar
3. čer 2012
avatar

Zuzanko,všechny jsou nádhernýýýý,moc vám to sluší 🙂

3. čer 2012
avatar

@marty154 Marti, děkujem😉

3. čer 2012
avatar

Moc slusi, pekne fotecky. Mate moc hezkou pamatku.

3. čer 2012
avatar

krásné fotky, ale ze mě by ani nejlepší fotograf neudělal nic pěkného 🙂 Jsem jak velryba 🙂

4. čer 2012
avatar

krásnéé fotečkyyy 🙂

13. čer 2012